Who We Are

Chipsmall Sınırlı
Shenzhen Electronic Ticaret Odası Yönetmen Birimi
1.000 metrekare

Chipsmall Limited, elektronik bileşenlerin dağıtımında ortalama 19 yıldan fazla uzmanlığa sahip profesyonel bir ekipten oluşur. Hongkong merkezli olarak, Avrupa, Amerika ve Güney Asya'daki müşterilerle, özel ihtiyaçlarını karşılamak için eskimiş ve bulunması zor bileşenleri tedarik eden sağlam ve karşılıklı yarar sağlayan iş ilişkileri kurduk.

"Kaliteli Parçalar, Müşteri Önceliği, Dürüst Çalışma ve Düşünceli Hizmet" ilkesi ile işimiz ağırlıklı olarak elektronik bileşenlerin dağıtımına odaklanmaktadır. Anlaştığımız hat kartları arasında Microchip,ALPS,ROHM,Xilinx,Pulse,ON,Everlight ve Freescale bulunur. Ana ürünler IC, Modüller, Potansiyometre, IC Soket, Röle, Konnektörden oluşmaktadır. Parçalarımız ticari, endüstriyel ve otomotiv alanları gibi uygulamaları kapsamaktadır.

Sizinle iş ilişkisi kurmayı dört gözle bekliyoruz ve size en iyi hizmeti ve çözümü sunmayı umuyoruz. Sektörümüz için daha iyi bir dünya yaratalım!

Kalkınma geçmişi
"Hızlı teknolojik gelişme dönemi yaşıyoruz ve bunlardan biri olarak tanık olarak katılma ayrıcalığımız."
2004
Kuruluş

Şirket Shenzhen'de tohumsal olarak kuruldu

2014
Birikim

Münih Electronics Fuarı'nda, uluslararası elektronik pazarını ele geçirmek için satış ekibi

2019
Atılım

Ulusal Yüksek Teknoloji Kurumsal Nitelik Sertifikası elde edildi

2020
Gelişim

Geçmiş IS09001 Kalite Sistemi Sertifikası

2021
Sıçramak

Şirket cirosu 200 milyon yuan'a ulaştı

2022
Yaratım

Hong Kong ofisi kuruldu.

2023
İnovasyon

ESD sertifikasını ve AS9120B sertifikasını geçti.

Sertifika

ESD

Chipsmall Kalite Denetim Merkezi Elektrik ve elektronik ürünler için elektrostatik deşarj gereksinimlerini ANSI/ESD S20.20 Standartına uygun olarak karşılar.

AS9120B

Chipsmall Havacılık ve Uzay Sektöründeki müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için havacılık malzemeleri ve bileşenler gibi ürünlerin güvenliğini ve güvenilirliğini artırır.

ISO14001

Çevre yönetim sistemi sertifikası aldık ve yeşil bir iş yaratmaya kararlıyız.

ISO9001

Müşterilere güvenilir elektronik bileşenler sağlamak için ISO9001 kalite yönetim sistemini takip ediyoruz.

D&B

Dun & Bradstreet tarafından ağ iş ortamında iyi bir görüntü oluşturmak ve potansiyel müşterilerin elverişliliğini ve güvenini geliştirmek için sertifikalandırıldık.

Güçlü yönlerimiz
Kalitede büyük itibar

Sadece orijinal ve otantik elektronik bileşenler sağlayın, tüm yenilenmiş, sahte ve kusurlu parçaları durdurun ve birçok müşteriden iyi bir üne sahip.

Sıkı kalite kontrol süreci

Bir QC test laboratuvarı kurduk ve her zaman bileşenlerin kalitesini ilk etapta koymada ısrar ettik, müşterilerden gelen geri dönüş oranı%0,22'den az.

Mükemmel tedarik zinciri kanalı

Kapsamlı küresel tedarik kanallarımız ve envanter rezervlerimizle, küresel kaynaklı yüksek kaliteli elektronik bileşenlere müşterilerimize maliyet etkin ve en kısa sürede sağladığımızdan eminiz.

ISO standartlarını tam olarak uygulayın

Kalite denetim standardı olarak "Idea-STD-1010B" yi alıyoruz ve AS9120, ESD, ISO9001, ISO14001 ve diğer uluslararası standart sistemlere sıkı sıkıya bağlı olarak çalışıyoruz.

Şirket kültürü
İnsan odaklı

Çalışanlara büyümelerine yardımcı olmak için iyi bir öğrenme ve iletişim platformu ve adil ve şeffaf bir promosyon kanalı sağlayın.

Mükemmelliği takip edin

Müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayan ve beklentilerini aşan üstün ürünler sunmak.Mükemmellik, bu bizim standardımız.

Sonuç odaklı

Müşteriler, çalışanlar ve hatta iş ortakları da dahil olmak üzere herkese hayallerini yaratma ve gerçekleştirme fırsatı sağlamak.

Müşteri önceliği

Müşteri ihtiyaçlarını karşılayın, müşterilere en çok ihtiyaç duyulan ürünleri ve tatmin edici hizmetleri sağlayın ve çabalarımızın% 200'ünü% 100 müşteri memnuniyeti için çabalamak için harcayın.

Şirket faaliyeti
2023 Electronic Industry Chain Summit Co-hosted by Chipsmall Achieved a Great Success
2022 Annual Meeting & Outstanding Employee Award Ceremony
On Mid-Autumn Festival, Chipsmall sent mooncakes to our employees, wishing that they could share mooncakes with their families and enjoy the wonderful time together.
The Spring Festival holiday is over, Chipsmall has prepared a welcome lucky money for everyone!
Chipsmall organized employees to have an outing in spring, which not only relaxed themselves, but also promoted the relationship between colleagues.
Chipsmall led employees to support farmers and agriculture spontaneously, selling agricultural products in impoverished mountainous areas.
In order to relieve the work pressure of employees and enhance team cohesion in the fast-pace and high-intensity work, Chipsmall held a wonderful team building activity.
Intent to celebrate Chipsmall's 17th anniversary, we arranged a holiday trip for employees.
Chipsmall held a baseball activity recently. Employees learned baseball shooting skills during a relaxed and pleasant environment.
Secretary Wu Xiaofeng presented the flag to Chipsmall's CEO, Lim, the captain of the Public Service
In January, 2024, Chipsmall relocated to a brand new office nearly 1200 square meters. With new office facilities, we are able to provide better servicenew office

Geri besleme

Chipsmall'ün ürün ve hizmetlerine olan bağlılığınız için teşekkür ederiz. Fikriniz bizim için önemli! Lütfen aşağıdaki formu doldurmak için bir dakikanızı ayırın. Değerli geri bildirimleriniz, hak ettiğiniz olağanüstü hizmeti sürekli olarak sunmamızı sağlar. Mükemmelliğe giden yolculuğumuzun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.