Teslimat şartları

Hibeler ve karşılıklar

ulaşım modu

Chipsmall, farklı taşıma modları sunar: gönderilerinizi federal kurye, DHL, UPS, TNT, EMS veya istediğiniz başka bir yolla göndermenize yardımcı olabiliriz. Tüm. Lojistik hizmetinizi seçebilirsiniz. Belirli bir teslimat ortak girişimi varsa, şirket. Aynı zamanda müşterinin talebini teslim alma şeklidir.

Teslimat maliyeti:

  • Nakliye ücreti, paketin boyutuna, ağırlığına ve varış noktasına bağlıdır. Federal Courier ve DHL ile uzun vadeli bir iş ilişkimiz var. Size en ucuz kurye fiyatını vermek için elimizden geleni yapacağız. Paketleme güvenliğiniz için büyük koliler için sigortalı olacağız.
  • 10.000$ üzerindeki kabul edilen siparişler, DHL/FedEx aracılığıyla dünyanın her yerine ücretsiz olarak gönderilecektir. Toplam tutar 10 milyon dolardan azsa, DHL/Faks, ağırlığa/boyuta bağlı olarak 60-10,100 dolar arasında olacaktır. ücretini artırın.
  • Taşıyıcılar, genellikle daha gelişmiş özelliklerle bile kargonuzu yönetmek için çevrimiçi hesaplar sağlar.
  • Tüm ihracat politikalarına ve kurallarına uyarız. Bazı ürünler ITAR kısıtlamalarına tabi olabilir ve ihracat kısıtlamaları daha erken bir teslimat tarihine neden olabilir.

Teslim süresi ve varış yeri

Tüm kargoların depomuza ulaştığı tarihten itibaren 1-2 gün içinde malları teslim edeceğiz.

  • Çalışma günlerimiz pazartesiden cumaya, cumartesi, pazar ve tatil günleri hariçtir.
  • Teslimat süreleri, nakliye yöntemine ve varış noktasına bağlıdır. Harçlar, vergiler ve diğer masraflar alıcının sorumluluğundadır. Maliyetimiz yalnızca paketin nakliye maliyetini içerdiğinden, olası maliyeti tahmin etmek için lütfen gümrük idarenizle iletişime geçin.

Bu, depomuzdan varış noktanıza kadar olan teslimat çizelgesidir. Lütfen tarafınıza başvurun.

  Asya Kuzey Amerika Avrupa Orta Doğu Güney Amerika Afrika
DHL 2-4 gün 3-4 gün 3-5 gün 3-6 gün 3-5 gün 4-6 gün
FedEx IP'si 2-4 gün 3-4 gün 4-5 gün 3-6 gün 4-6 gün 4-6 gün

Teslimat ve teslimat süreleri, Pazartesi'den Cuma'ya kadar olan iş günlerinde hesaplanır. Noel gibi büyük tatiller için lütfen ekstra teslimat süresi tanıyın. Bu özel durumlarda olası gecikmeler tarafımıza hatırlatılır. Politika gereği gönderi yapılamayacak ülkeler: Afganistan, Orta Afrika Cumhuriyeti, Fildişi Sahili, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Eritre Topluluğu, Lübnan Cumhuriyeti, Liberya, Somali Demokratik Cumhuriyeti, Sudan Cumhuriyeti. Nakliye ayrıntıları için lütfen [email protected] ile iletişime geçin.

Our terms of service is based on law of U.K.

Geri besleme

Chipsmall'ün ürün ve hizmetlerine olan bağlılığınız için teşekkür ederiz. Fikriniz bizim için önemli! Lütfen aşağıdaki formu doldurmak için bir dakikanızı ayırın. Değerli geri bildirimleriniz, hak ettiğiniz olağanüstü hizmeti sürekli olarak sunmamızı sağlar. Mükemmelliğe giden yolculuğumuzun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.