Gizlilik Politikası

1. Site İçeriği Kullanımı

Chipsmall

Web sitesi, bu sitenin içeriğini ve bu sitenin içeriğini yalnızca kişisel kullanımınız için yorumlama hakkını saklı tutar. Telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimlerinde yer alan içerik, size saygı gösterilmelidir ve bir kopyası saklanmalıdır. Site içeriği olmadan doğru beyanı, sitenin haklara sahip olmadığı anlamına gelmez, sitenin hak iddia etmediği anlamına gelmez ve meşru kullanım için içeriğin iyi niyet ilkesine ve meşru menfaatlerine saygı göstermelisiniz.Hiçbir şekilde bu tür materyalleri değiştirmek, kopyalamak, halka açık olarak görüntülemek, yayınlamak veya dağıtmak veya herhangi bir şekilde herhangi bir kamu veya ticari amaçla kullanmak. telif hakkı yasası ile yasal koruma, izinsiz herhangi bir kullanım telif hakkı, ticari marka ve diğer yasal haklar oluşturabilir. Bu Koşulları kabul etmez veya ihlal etmezseniz, siteyi kullanma yetkiniz otomatik olarak sonlandırılır ve indirilen veya yazdırılan tüm materyalleri derhal imha etmeniz gerekir.

 

2.Bilgi yayma web sitesi

Bu sitedeki içeriğin herhangi bir garanti olmaksızın kullanılabilirliği. Mutlak doğruluk ve eksiksizliğini garanti etmez.Sitede yer alan ürünler, teknolojiler, programlar, fiyat ve dağılım haber verilmeksizin değiştirilebilir.Site içeriğinin süresi dolmuş olabilir, Chipsmall.Bunları güncelleme taahhüdü yok. Bilginin yetkili açıklaması bölgenizde olabilir, yine de ürünü, süreci veya hizmeti alamıyorsanız, Chipsmall İş bağlantılarına ve distribütörüne başvurabilirsiniz.

 

3.Kullanıcı Gönderimleri

Gizlilik hükümlerine ek olarak, bunların dışında, siteye gönderdiğiniz veya gönderdiğiniz herhangi bir materyal veya iletişim bilgileri (bundan sonra toplu olarak bilgi olarak anılacaktır) gizli ve mülkiyetsiz kabul edilecektir. kanunları, düzenlemeleri ve genel ahlakı ihlal etmemeli, posta yoluyla veya posta yoluyla göndermemeli veya yasa dışı, tehdit edici, iftira niteliğinde, küçük düşürücü, müstehcen, pornografik veya diğer yasa dışı materyalleri göndermemelidir. Kişilerin bilgi içeriği ve nüfuzu varsa, bu siteye yönelik uyarı veya itiraz kanıtı vardır. Web tarayıcısının mesajını silmekten çekinmeyin veya bilgilerin sınırsız olarak askıya alınması, önceden izin almak zorunda kalmadan, bildirim gönderme zorunluluğu yoktur, durum ciddidir, bu site kullanıcının elinden alınabilir.

 

4.Kullanıcılar içerik alışverişinde bulunur

Chipsmall, sohbet odaları, Chipsmall Forumları veya diğer kullanıcı forumları ve herhangi bir içerik alışverişi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir sorumluluk alanında kullanıcıların mesaj göndermesini veya göndermesini veya yalnızca birbirleriyle bilgi iletişim kurmasını izlemek veya incelemek için yaşar. İftira, mahremiyet, müstehcenlik veya diğer sorunlara yol açıp açmadığına bakılmaksızın, bu tür herhangi bir değiş tokuşun içeriği için herhangi bir sorumluluk üstlenmez. .

 

5.Site yazılımını indirmek için kullanmak

Yazılım indirirseniz yazılımın kullanımı yazılım lisans sözleşmesine uymak için tüm yazılım lisans koşullarını getirir.Yazılım lisans sözleşmesini okuyup kabul ettiğinizde daha önce hükümler yazılım indiremez veya kuramaz.

 

6.Üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar

Site, yalnızca size kolaylık sağlamak amacıyla üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar verir. Bu bağlantıları kullanırsanız, siteden ayrılırsınız.Chipsmall Herhangi bir üçüncü taraf siteyi incelememiştir, bu siteler ve içerikleri herhangi bir yükümlülük altına girmeden kontrol edilmez. Karar verirseniz. üçüncü taraf sitelere herhangi bir bağlantıya erişmek, bunların olası sonuçları ve riskleri size aittir.

 

7. Sorumluluğun Sınırlandırılması

Chipsmall ve tedarikçileri veya adı geçen üçüncü taraf, bu tür bir zararın usulüne uygun kullanımdan kaynaklanıp kaynaklanmadığına veya Web Sitesinin kullanılamamasına bağlı herhangi bir zarardan (kar kaybı, veri kaybı veya zararın neden olduğu iş kesintisi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) sorumlu değildir ve siteden herhangi bir web sitesine link verilmesi veya bu tür sitelerde yer alan herhangi bir bilginin neden olduğu ve bunların söz konusu sözleşme, haksız fiil veya başka herhangi bir yasal dayanağı olup olmadığına bakılmaksızın önceden ve bu tür zararların oluşabileceği tavsiyesinde bulunulmuştur. ekipmanın bakımı, onarımı veya düzeltilmesi için gerekli bilgi veya verilerden, bunlardan kaynaklanan tüm masrafların kendilerine ait olduğunun farkında olmalısınız.Chipsmall Aşağıdaki durumlarda sorumluluk olmaksızın: bilgilerin şebeke servis sağlayıcısı tarafından iletilmesi(Chipsmall. Ve yetkili kişisi dışında başlatılan; bilgi aktarımı, yönlendirme, bağlantı ve depolama gerekli otomatik teknik işlemlerle sağlanır, bilgi ağı servis sağlayıcı seçimi ;diğer otomatik yanıt gerekliliklerine ek olarak, şebeke servis sağlayıcısı bu bilgi sağlayıcıları ve alıcıları seçmez; şebeke servis sağlayıcısı, sistem veya şebeke aracısı veya geçici depolama bilgilerinin kopyası, normal şartlar altında, başka bir kişi değil amaçlanan alıcının aldığı ayrılmış süre artık amaçlanan alıcının bilgi aktarımına erişimini sağlamak için, yönlendirme veya makul bir süreye bağlanarak;bilgi içeriğinin sistem veya ağ üzerinden iletilmesi bozulmadan.

 

8.Genel ilkeler

Chipsmall, bu şartları herhangi bir zamanda değiştirebilir. Güncel şartları anlamak için bu sayfayı ziyaret etmelisiniz çünkü bu şartlar sizi yakından ilgilendirmektedir. Bu şartların belirli hükümleri bazı sayfalarda açıkça belirtilmiş yasal uyarılar veya değiştirilen terimlerle olabilir.

Geri besleme

Chipsmall'ün ürün ve hizmetlerine olan bağlılığınız için teşekkür ederiz. Fikriniz bizim için önemli! Lütfen aşağıdaki formu doldurmak için bir dakikanızı ayırın. Değerli geri bildirimleriniz, hak ettiğiniz olağanüstü hizmeti sürekli olarak sunmamızı sağlar. Mükemmelliğe giden yolculuğumuzun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.