şartlar ve koşullar

Chipsmall, www.chipsmall.com web sitesini, Chipsmall'da bulunan ürünler ("ürün") hakkındaki bilgilere çevrimiçi erişim sağlamak ve Ürünlerin ("Hizmet") satın alınmasını kolaylaştırmak için işletmektedir. Bu Kullanım Koşulları, Sipariş Koşulları ile birlikte bu "Sözleşme" olarak anılacaktır. Chipsmall'ı kullanarak, burada belirtilen aşağıdaki hüküm ve koşulların ("Kullanım Koşulları") her birini kabul etmiş olursunuz. Ürünleri sipariş ederek, aşağıda belirtilen Kullanım Koşullarının yanı sıra Sipariş Koşullarını da kabul etmiş olursunuz. Chipsmall, size önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda bu Sözleşmeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu tür herhangi bir değişikliğin ardından Siteyi kullanımınız, değiştirilen Sözleşmeyi takip etme ve Sözleşmeye bağlı kalma sözleşmenizi oluşturur. Bu Anlaşmanın revize edildiği son tarih aşağıda belirtilmiştir.

1. Fikri Mülkiyet.
Hizmet, Site ve Sitede gördüğünüz, duyduğunuz veya başka bir şekilde deneyimlediğiniz tüm bilgiler ve/veya içerikler ("İçerik"), Çin ve uluslararası telif hakkı, ticari marka ve diğer yasalar tarafından korunmaktadır ve Chipsmall'a veya ana şirketine aittir. , ortaklar, bağlı kuruluşlar, katkıda bulunanlar veya üçüncü taraflar. Chipsmall size, Siteyi, Hizmeti ve İçeriği, seçtiğiniz İçeriğin bölümlerini yazdırmak, indirmek ve depolamak için kişisel, devredilemez, münhasır olmayan bir lisans verir, şu koşulla ki: (1) yalnızca bu kopyaları kullanın İçeriği kendi dahili iş amaçlarınız veya kişisel, ticari olmayan kullanımınız için; (2) İçeriği herhangi bir ağ bilgisayarında kopyalamayın veya yayınlamayın veya İçeriği herhangi bir ortamda iletmeyin, dağıtmayın veya yayınlamayın; (3) İçeriği hiçbir şekilde değiştirmeyin veya değiştirmeyin veya herhangi bir telif hakkı veya ticari marka bildirimini silmeyin veya değiştirmeyin. Bu lisansın bir sonucu olarak, indirilen herhangi bir İçerik veya materyal üzerindeki hiçbir hak, unvan veya menfaat size devredilmez. Chipsmall, İçeriği burada belirtilen şekilde kişisel olarak kullanmanıza yönelik bu sınırlı lisansa tabi olarak, Siteden indirdiğiniz herhangi bir İçeriğin tüm mülkiyetini ve tam fikri mülkiyet haklarını saklı tutar. Yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlar dışında, ticari marka sahibinin yazılı iznini almadan Site genelinde görünen markaları veya logoları kullanamazsınız. Bu Sitenin ana sayfasını veya diğer sayfalarını başka bir Web sitesinde veya web sayfasında yansıtamaz, çizemez veya çerçeveleyemezsiniz. Yazılı izin olmaksızın Siteye "derin bağlantılar" bağlayamazsınız, yani bu siteye ana sayfayı veya Sitenin diğer bölümlerini atlayan bağlantılar oluşturamazsınız.

2. Garantilerin Reddi.
Chipsmall, herhangi bir ürünle veya siteyle, hizmetle veya içerikle ilgili olarak açık, zımni hiçbir garanti veya beyanda bulunmaz. Chipsmall, ürünlere, siteye, hizmete ilişkin satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, unvan ve ihlal olmadığına dair zımni garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık, zımni, kanuni veya başka türlü her türlü garantiyi açıkça reddeder. ve içerik. Chipsmall, site veya hizmet tarafından gerçekleştirilen işlevlerin kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını veya site veya hizmetteki kusurların düzeltileceğini garanti etmez. Chipsmall, içeriğin doğruluğunu veya eksiksizliğini veya içerikteki hataların düzeltileceğini garanti etmez. Site, hizmet ve içerik "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu gibi" sağlanmaktadır. Chipsmall'da ziyaretçilerin IP adresleri, yalnızca Web sitemizi izlemek ve etkili bir şekilde iyileştirmek amacıyla periyodik olarak gözden geçirilir ve analiz edilir ve bunlar Chipsmall dışında paylaşılmayacaktır. Bir web sitesi ziyareti sırasında sizden iletişim bilgilerini (e-posta adresi, telefon numarası, faks numarası ve sevkiyat/fatura adresleri) isteyebiliriz. Bu bilgiler gönüllü olarak ve sadece sizin onayınız ile toplanır.

3. Sorumluluğun Sınırlandırılması.
Chipsmall hiçbir durumda alıcıya veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı aşağıdakilerden kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir dolaylı, tesadüfi, özel, sonuç olarak ortaya çıkan, cezai veya örnek niteliğindeki zararlardan (kar kaybı, tasarruf kaybı veya iş fırsatı kaybı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) sorumlu tutulamaz. (I) Chipsmall tarafından sağlanan veya sağlanacak herhangi bir ürün veya hizmet veya bunların kullanılamaması;(II) Sitenin, hizmetin veya içeriğin kullanılması veya kullanılamaması;(III) Site aracılığıyla yürütülen veya site tarafından kolaylaştırılan herhangi bir işlem;(IV) Sitedeki, hizmetteki ve/veya içerikteki hatalara, eksikliklere veya diğer yanlışlıklara atfedilebilen herhangi bir iddia;(V) İletimlerinize veya verilerinize yetkisiz erişim veya bunlarda tahrifat; (VI) Herhangi bir üçüncü şahsın site veya hizmet üzerindeki beyanları veya davranışları; (VII) Chipsmall'a bu tür zararların olabileceği konusunda bilgi verilmiş olsa bile, ürünler, site, hizmet veya içerikle ilgili diğer her türlü husus.

Chipsmall'ın ürün kusurlarına ilişkin yegane yükümlülüğü ve yükümlülüğü, Chipsmall'ın seçimine bağlı olarak, söz konusu kusurlu ürünü değiştirmek veya müşteri tarafından ödenen tutarı müşteriye iade etmek olacaktır, dolayısıyla Chipsmall'ın sorumluluğu hiçbir durumda alıcının satın alma fiyatını aşmayacaktır. Yukarıdaki çözüm, alıcının ayıbı yazılı olarak bildirmesine ve satın alma tarihinden itibaren altmış (30) gün içinde ayıplı ürünü iade etmesine bağlıdır. Yukarıdaki çare, yanlış kullanıma (bunlarla sınırlı olmamak üzere statik boşalma dahil), ihmale, kazaya veya modifikasyona maruz kalmış ürünler veya montaj sırasında lehimlenmiş veya değiştirilmiş veya başka bir şekilde test edilemeyecek ürünler için geçerli değildir. Siteden, hizmetten, içerikten veya kullanım koşullarından memnun değilseniz, tek ve yegane çareniz siteyi kullanmayı bırakmaktır. Siteyi kullanımınızla, siteyi kullanımınızın tüm riskinin size ait olduğunu kabul etmektesiniz.

Sipariş Koşulları

Site veya basılı katalog aracılığıyla verilen tüm siparişler, aşağıdaki Sipariş Koşulları da dahil olmak üzere bu Sözleşmenin koşullarına tabidir. Yetkili bir Chipsmall temsilcisinin yazılı izni olmaksızın bu Sözleşmenin herhangi bir kısmının değiştirilmesine, tadil edilmesine, silinmesine veya tadil edilmesine izin verilmez. Bir alıcı tarafından herhangi bir ek belgede sunulan herhangi bir sözde değişiklik burada açıkça reddedilir. Bu hüküm ve koşullardan farklı formlarla verilen siparişler kabul edilebilir, ancak yalnızca bu Sözleşmenin hükümleri geçerli olacaktır.

1. Sipariş Doğrulama ve Kabulü.
Bir sipariş verdiğinizde, siparişinizi işleme koymadan önce ödeme yönteminizi, gönderim adresinizi ve/veya varsa vergiden muaf kimlik numaranızı doğrulayabiliriz. Site aracılığıyla verdiğiniz sipariş, Ürünlerimizi satın almak için bir tekliftir. Chipsmall, ödemenizi işleme alıp Ürünü göndererek siparişinizi kabul edebilir veya herhangi bir nedenle siparişinizi veya siparişinizin herhangi bir bölümünü kabul etmeyi reddedebilir. Ürün sevk edilene kadar hiçbir sipariş Chipsmall tarafından kabul edilmiş sayılmayacaktır. Siparişinizi kabul etmeyi reddedersek, siparişinizle birlikte verdiğiniz e-posta adresini veya diğer iletişim bilgilerini kullanarak sizi bilgilendirmeye çalışırız.

2. Elektronik İletişim.
Site aracılığıyla bir sipariş verdiğinizde, siparişinizin durumu hakkında sizinle iletişim kurmak, geri sipariş edilen ürünlerin sevkiyatı hakkında size tavsiyede bulunmak ve size diğer bildirimleri sağlamak için kullanabileceğimiz geçerli bir e-posta adresi sağlamanız gerekmektedir. , ifşalar veya siparişinizle ilgili diğer iletişimler.

3. Fiyatlandırma.
Chipsmall web sitesi teklifi ve ilgili hizmetler yalnızca ABD doları cinsinden hesaplanmıştır ve para biriminin ödenmesi, ABD para birimi ulusal veya bölgesel müşterilerin kullanım kapsamında değilse, lütfen kendi ülkelerine göre ilgili dönüşüm için döviz kuru veya bölgeler. Tüm fiyatlar ABD doları cinsindendir.

4. Ürün Bilgileri.
Chipsmall web sitesi ürün türü, ürün açıklaması ve parametreleri, ilgili resimler, videolar ve diğer bilgiler İnternet ve ilgili tedarikçiler tarafından sağlanır, Chipsmall web sitesi bilgilerin doğruluğu, bütünlüğü, yasallığı veya orijinalliği konusunda sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, Chipsmall web sitesi veya bu web sitesinde bilgi sağlayan işletmelerin herhangi bir şekilde kullanımı ve riskleri herhangi bir sorumluluk taşımaz.

5. Ödeme.
Chipsmall, PAYPAL, Kredi Kartı, Master Card, VISA, American Express, Western Union, Banka Havalesi dahil olmak üzere ABD doları ile çeşitli uygun ödeme yöntemleri sunar. Ödeme, siparişin verildiği para biriminde yapılmalıdır. Başka ödeme koşullarınız varsa, lütfen [email protected] adresinden Chipsmall müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

6. Nakliye Ücretleri.
Nakliye veya navlun ücretleri, sigorta ve varış gümrük vergileri müşteriler tarafından ödenecektir.

7. Banka ücreti.
Banka havalesi için 35,00 ABD doları banka ücreti alıyoruz, PAYPAL ve Kredi Kartı için toplam tutarın %5'i hizmet ücreti alıyoruz, western union için banka ücreti yok.

8. Taşıma Ücreti.
Minimum sipariş veya taşıma ücreti yoktur.

9. Kargo Hasarı ve İade Politikası.
Nakliye sırasında hasar görmüş bir mal alırsanız, nakliye kartonunu, ambalaj malzemesini ve parçaları sağlam tutmanız önemlidir. Bir talep başlatmak için lütfen hemen Chipsmall müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Tüm iadeler, fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde yapılmalı ve orijinal fatura numarası, garanti belgesi, parça resmi ve iade nedenine ilişkin kısa bir açıklama veya test raporu ile birlikte gönderilmelidir. 30 günden sonra iade kabul edilmeyecektir. İade edilen ürünler orijinal ambalajında ​​ve yeniden satılabilir durumda olmalıdır. Fiyat teklifi veya satış sırasında müşteri hatası nedeniyle iade edilen parçalar kabul edilmeyecektir.

10. Gümrük sorunu.
Chipsmall teklifleri FOB fiyatıdır, hedef ülkelerin gümrüklemesinden sorumlu değiliz. Müşterinin parçaları müşterinin yerel gümrüğü tarafından alıkonulduysa veya ele geçirildiyse, Chipsmall müşteriler için bazı belgeler sağlayabilir, ancak Chipsmall gümrükten sorumlu değildir, Chipsmall gümrük ödemez ücret, müşterinin yerel gümrüğündeki parçaları temizlemek tamamen müşterinin görevidir. Parçalar müşterinin yerel gümrüğünde alıkonulursa veya ele geçirilirse Chipsmall tekrar gönderilmeyecektir, ödemenin iadesi yapılmaz.

11. Görev ve sorumluluklar.
Chipsmall, profesyonel bir B2B ve B2C ticaret platformudur ve malların yalnızca dış durumunu inceleyebiliriz, iç işlevini inceleyemeyiz. 30 gün içindeki iadeler kabul edilecektir, ancak müşterilerin Chipsmall'ı işlevsiz mallar için yargılama hakları yoktur ve ayrıca ekstra tazminat talep etme hakları yoktur. Chipsmall bir hizmet platformudur, biz üretici değiliz, yalnızca hizmeti sağlıyoruz ve müşterinin ihtiyaç duyduğu ürünleri satın almasına yardımcı oluyoruz. Chipsmall nihai açıklamaların hakkını saklı tutar.
GOVERNING LAW
These Terms of Service and any separate agreements whereby we provide you Services shall be governed by and construed in accordance with the laws of Cyprus

Geri besleme

Chipsmall'ün ürün ve hizmetlerine olan bağlılığınız için teşekkür ederiz. Fikriniz bizim için önemli! Lütfen aşağıdaki formu doldurmak için bir dakikanızı ayırın. Değerli geri bildirimleriniz, hak ettiğiniz olağanüstü hizmeti sürekli olarak sunmamızı sağlar. Mükemmelliğe giden yolculuğumuzun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.