Fatura beyanı

Fatura Bilgileri:

Değerli kullanıcılarımız, Chipsmall'dan satın aldıktan sonra resmi ticari faturamızı alacaksınız, lütfen aşağıdaki talimatları dikkatlice okuyunuz.

1, Düzenlenen fatura talimatı

Fatura Chipsmall tarafından düzenlenecektir. Fatura tutarı, ödediğiniz gerçek tutarın miktarına tabi olacaktır. Chipsmall, KDV faturası (İndirilemez) ve KDV özel faturası (İndirilebilir) olmak üzere iki tür fatura sunar. İşletme verimliliğini artırmak ve iade etkisinden kaçınmak için, fatura kullanıcılar malları aldıktan sonra 5 iş günü içinde verilecektir. Faturaların tam olarak teslim edilebilmesi için lütfen doğru adresi, ilgili kişiyi, telefon numarasını girin. Bu bilgileri doldurmazsanız Chipsmall, sizinle zamanında iletişim kurabilmemiz için sevk edilen mallarla aynı adrese fatura gönderecektir.

2, KDV faturası

Chipsmall, genellikle genel vergi mükellefi olan kullanıcılar için KDV faturası düzenler. Lütfen faturanın içine uygun şirket adını ve vergi bilgilerini yazın.

3, KDV özel faturası

"KDV özel faturası" düzenlemeniz gerekiyorsa, lütfen muhasebemizle iletişime geçin, aksi takdirde Chipsmall'ın sistemi KDV faturası düzenleyecektir. Lütfen tüm fatura bilgilerini doldurun ve dikkatlice kontrol edin, herhangi bir hata durumunda Chipsmall sorumluluk kabul etmeyecektir. KDV özel faturası gönderiyi onayladıktan sonra ekspres ile gönderilir. Lütfen şirket adını, adresini, telefon numarasını, vergi numarasını, banka adını ve hesap numarasını, fatura makbuz adresini doldurun, böylece kullanıcılar VATspecial faturasını normal şekilde kullanabilirler, ancak doldurulan tüm bilgiler vergi mükellefi ile aynıdır.
Firma adı sınai ve ticari sicil adı olmalıdır. Firma adresi ve fatura telefon numarası firma bilgilerinizle aynı olmalıdır.
Vergi sicil numarası 《Vergi sicil belgesindeki》 numaradır, genellikle 15 rakamdır, lütfen dikkatlice kontrol edin ve girin. Banka adı ve hesap numarası her ikisi için de yazılmalıdır.

4, Duyurular

Kullanıcılar KDV özel faturası için yanlış bilgi yazarsa, Chipsmall KDV faturasını otomatik olarak ve iadesiz olarak düzenler. Kullanıcı bilgilerine göre zaten fatura düzenlediysek, Chipsmall KDV özel faturasının yeniden düzenlenmesi talebini kabul etmeyecektir.

5, Dostça hatırlatma

Düzenlenen fatura hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen Chipsmall finans departmanı ile iletişime geçin. Malları aldıktan sonra 30 gün içinde fatura almazsanız, lütfen Chipsmall müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. 90 gün içinde (sipariş tarihinden itibaren) bizimle iletişime geçmezseniz, ikinci kez fatura düzenlemeyeceğiz. Faturadaki ürün adı Elektronik Bileşenler yazılacaktır, Parça numarası gerçek sipariş olarak yazılacaktır, başka herhangi bir özel istek yoktur.

6, Fatura iadesi

Fatura bilgilerinin sipariş olarak yanlış olduğunu öğrenirseniz lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin, Chipsmall en kısa sürede değiştirecek ve doğru olanları gönderecektir. Fatura bilgilerini değiştirmek isterseniz lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin, revize edilmiş faturayı finans departmanımızın ardından belirttiğiniz adresinize göndereceğiz. onaylar.Müşteri hizmetleri onayı olmadan, finans departmanımız telefon, faks veya e-posta yoluyla yeniden fatura düzenleme başvurusunu kabul etmeyecektir.

Geri besleme

Chipsmall'ün ürün ve hizmetlerine olan bağlılığınız için teşekkür ederiz. Fikriniz bizim için önemli! Lütfen aşağıdaki formu doldurmak için bir dakikanızı ayırın. Değerli geri bildirimleriniz, hak ettiğiniz olağanüstü hizmeti sürekli olarak sunmamızı sağlar. Mükemmelliğe giden yolculuğumuzun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.